مدرسه سلطان العلما

معرفی مدرسه ی علوم دینی سلطان العلماء بستک

(توجه: جهت دیدن مطالب به همراه تصاویر و جدول ها می توانید از نسخه pdf استفاده کنید که از طریق لینک زیر در دسترس است):

لینک دانلود این مقاله بصورت pdf

تاریخچه:
مدرسه علوم دینی سلطان العلماء بستک، یکی از مراکز علمی – دینی استان هرمزگان، می باشد که در سال 1301 هـ ـ ق توسط علامه شیخ عبدالرحمن خالدی تأسيس شده است، اين مرکز بعد از مدتی فعالیت، با وقفه ی چند ساله مواجه شد و در سال 1406 هـ ـ ق توسط فرزند برومند ایشان جناب شیخ محمد علی خالدی فرزند ایشان باز گشایی شد. بعد از این بازگشایی نیز، مدرسه با وقفه ای دیگر مواجه شد که در سال 1365 هـ ـ ش با مدیریت آقای موسی رئیسی مجددا فعاليت خود را از سر گرفت و آقایان نیازمند و شریفیان در این دوره با وی به عنوان مدرس، همكاري مي كردند.
در سال تحصیلی 67-66 مدیریت مدرسه به آقای محمد صالح رحیمی واگذار گردید و آقایانی که به عنوان مدرس با ایشان همکاری داشتند عبارت بودند از: شيخ محمد سمیع چرغند، شيخ علی عزیزی، شيخ محمد کامل صدیقی، شيخ عبدالکریم محمدی و شيخ جهانگیر اسماعیلی.
از سال تحصیلی 68-67 و بعد از مدیریت آقای رحیمی، به مدت دو سال، مجددا مدیریت به آقای موسی رئیسی واگذار گردید و از سال تحصیلی 70-69 آقای شیخ محمد نصیری مدیریت مدرسه را بر عهده گرفتند که ایشان به مدت هشت سال (تا سال 77-76) در این سمت بوده اند. لازم به ذکر است که با وجود شیخ بزرگوار، جناب شیخ عبدالکریم محمدی، در این مدرسه تحول آموزشی زیادی حاصل گردید که از آن جمله اجراي منهج دوره عالی در سال تحصیلی 1373-1372 هـ . ش بود که برای اولین بار در جنوب و در مدرسه سلطان العلماء بستک با 26 طالب العلم شروع به کار کرد و پس از تخریج دو فوج دانش آموخته به جامعه، مدرسه عالی از بستک به مدرسه احمدیه، در شهر اوز منتقل شد.

منهج :
منهج درسی این مدرسه طبق منهج چهار ساله (برای قبول شدگان نهم (دوره متوسطه اول )) و منهج دو ساله (برای دارندگان مدرک دیپلم به بالا) تحت نظر شورای عالی مدارس اهل سنت جنوب ایران می باشد.
مدیران  مدرسه ی علوم دینی سلطان العلماء از سال تاسیس تا کنون( 1398-1397 ):
سال 67-1366: شیخ محمدصالح رحیمی
سال 68-1367 تا پایان سال 69-1368: شیخ موسی رئیسی
سال 70-1369 تا پایان سال 77-1376: شیخ محمد نصیری
سال 78-1377 تا پایان سال 82-1381: شیخ عبدالمنعم رضوانی
سال 83-1382 تا 1391-1390 : شیخ عبدالرحمن دهش
سال 1391-1390 تا 1396-1395 : شیخ عبدالرحمن پاسلاری
سال 1396-1395 تا اکنون :  شیخ محمد نصیری
شورای مدرسین:
به منظور بحث وتبادل نظر و هماهنگی در امور تربیتی و آموزشی و اداری مدرسه و تامین مشارکت مدرسین در حسن جریان پرورشی و آموزشی مدرسه ؛ شورایی بنام شورای مدرسین با شرکت مدیر وناظم و مدرسین تمام وقت مدرسه تشکیل  می گردد.
  شورای مدرسین مهمترین نهاد تصمیم گیری در اجرای قوانین نظام آموزشی مدرسه است . درواقع ازسالهای آغازین نقش کلیدی مدرسه را ایفا می کرده است .
این شورا در ارتقاء و بالا بردن سطح  کیفی مدرسه و شکوفا سازی آن و همچنین مدرسه ی فکری ( خواهران ) نقش به سزایی داشته است .
وظایف شورای مدرسین  : (اقتباس از آیین نامه)
بند 65: بررسی وتبادل نظر و مشارکت مؤثر در برنامه ها و فعالیتهای آموزشی تربیتی مدرسه و چگونگی افزایش اثر بخش روشهای تدریس و چاره اندیشی برای مشارکت هرچه بیشتر طلاب در امر آموزشی .
بند 66- بررسی علل افت تحصیلی طلاب وتلاش دررفع آن .
بند 67- بحث و تبادل نظر درباره محتوای کتابهای درسی و ساعتهای قرار داده شده برای تدریس و انعکاس آن به دبیر خانه شورای عالی مدارس اهل سنت جنوب .
بند 68- برسی و اتخاذ تصمیم در مورد پیشنهادهای ارائه شده از سوی شورای طلاب .
69بند – بحث و تبادل نظر جهت ارتقاء سطح بهداشت مدرسه ازقبیل بهداشت محیط آشپز خانه ،آسایشگاها  و.........
بند 70- بررسی و اتخاذ تصمیم نسبت به رفع مشکلات اخلاقی و رفتاری طلابی که دارای این مشکل خاص می باشند با حفظ و رعایت شأن وکرامت انسانی .
تبصره 1: ریاست شورای مدرسین توسط خود شوری برای مدت یکسال تعیین می شود .
تبصره 2: منشی شورای مدرسین در اولین جلسه توسط اعضاء تعیین می شود و موظف است خلاصه ای از مذاکرات و تصمیمات متخذه هر جلسه را ثبت نموده و به امضای اعضای شورا برساند وآنرا به دفتر جهت بایگانی تحویل نماید .
تبصره 3: جلسه شورا حداقل ماهی یک بار تشکیل و با حضور دوسوم اعضاء رسمیت می یابد .
تبصره 4: تصمیمات متخذه شورا با اکثریت مطلق آرای مأخوذه معتبر ولازم الإجراست .
مسئول آموزش:
آموزش یکی از اهداف اساسی مدرسه است و این هدف باید همیشه سرلوحه‏ی تصمیم گیریهای کلان باشد و نباید امور دیگر بر روند آموزش تاثیر منفی بگذارد . بلکه باید همه امور طوری تنظیم شود که به وضعیت آموزش بهتر کمک کند . و بدین جهت است که شورای مدرسین یک فرد لایق با حوصله ، کاردان ، مدبر و آینده نگر را انتخاب می کند تا نظارت بر اجرای هر چه کاملتر برنامه های آموزشی و خصوصا منهج درسی داشته باشد .

ساختمان و امکانات مدرسه:
این مدرسه در شهر بستک – اول جاده ی بستک بندرلنگه در محیط مجتمع دینی بستک واقع است.
بخش اداری و آموزشی :
این بخش در دو طبقه به زیربنای 450 متر مربع می باشد. این بخش شامل : دفتر مدیر مدرسه، دفترداری و بایگانی، اتاق مدرسین، اتاق مسئول امور دبیرستانی و مشاور طلاب و مسئول آموزش،  هفت کلاس درسی که یکی از آنها هوشمند است، سالن رایانه، سالن اجتماعات، سالن کنفرانس.

كلاس هوشمند:
در حال حاضر مدرسه توانسته است فقط یکی از کلاس ها مجهز به دستگاه پرژکتور و کامپیوتر نماید و در صورت امکان ان شاء الله سال های آتی همه کلاس ها هوشمند خواهد شد.
این کلاس داری یک دستگاه پرژکتور و یک دستگاه کامپیوتر می باشد.

مسجد:
مسجد این مدرسه به طول 20 متر و عرض 10 متر در جنوب بخش آموزشی و غرب کتابخانه قرار دارد یعنی بین آسایشگاه و بخش آموزشی که طلاب با امامت یکی از خودشان به صورت نوبتی که ناظم مدرسه آنها را تعیین می کند، نمازهای پنج گانه را ادا می کنند. کل مسجد با قالی فرش شده است و دارای نه دستگاه کولر گازی می باشد. از مسجد جهت سالن اجتماعات و سالن امتحان نیز استفاده می شود.

نت
کتابخانه:
زیربنای کتابخانه 120 متر مربع و دارای یک انبار کتاب جهت نگهداری و حفظ کتب درسی طلاب و امور صحافی کتب کتابخانه و توزیع کتاب هاي درسی طلاب می باشد.
از آن جایی که این کتابخانه در مجتمع واقع شده و عمومی در سطح شهرستان است تقریبا به صورت شبانه روزی زیر نظر معاونت فرهنگی و توسط مسؤول محترم آقای شیخ سلطان حسن نیا و کتابدار محترم آقای عبدالرسول پژواک اداره میشود.
از این کتابخانه به عنوان مکان مطالعه و تحقیق طلاب و مدرسین و عموم مردم استفاده می شود.


تجهیزات کتابخانه:
این کتابخانه دارای حدود ده هزار جلد کتاب به شرح زیر است.
موضوعات کتب کتابخانه: این کتابخانه دارای کتاب هایی در موضوعاتی از قبیل اخلاق، عقیده، تفسیر، علوم القران، حدیث، فقه، اصول، ادبیات و تاریخ است که حدیث شامل : متون حدیث، شروح حدیث، علوم الحدیث و رجال حدیث و فقه شامل: فقه شافعی، فقه حنفی، فقه مالکی، فقه حنبلی، فقه ظاهری، فقه شیعه، فقه مقارن و ادبیات شامل: صرف، نحو، لغت، بلاغه و ادب و تاریخ شامل: سیرت پیامبر، سیرت خلفا، تاریخ بنی امیه، تاریخ بنی عباس، تاریخ ادیان، تاریخ اسلام و تاریخ عمومی می باشد.
کتاب های فارسی در موضوعات مختلف از قبیل دینی، اجتماعی، سیاسی، ادبیاتی، تاریخی وغیره می باشد.
در این کتابخانه علاوه بر کتاب های مجتمع، کتابخانه ی عاریتی جناب شیخ عبدالکریم محمدی در قسمتی از آن قرار دارد که کتب آن بر اساس کتاب های کتابخانه ی مجتمع موضوع بندی شده است.

امکانات دیگر آن:
1- پنجاه صندلی با یازده میز مطالعه
2- دو دستگاه رایانه که یکی از آن ها را مسؤل کتابخانه برای اداره کتابخانه و سیستم حسابداری طلاب استفاده می نمايد و دارای نرم افزار کتابداری کاوش می باشد که روش ثبت کتب در آن به صورت دیویی (بین المللی) می باشد. و دیگری در آن سی دی مکتبة الشامله نصب شده تا برای تحقیقات طلاب و مدرسین و عموم مردم مورد استفاده قرار گیرد که الحق میتوان گفت یک کتابخانه مجزای الکترونیکی می باشد.
3- یک دستگاه چاپ گر
4- یک دستگاه کپی که برای کپی کردن اوراق مورد نیاز مدرسه و مدرسین و طلاب از آن استفاده می شود.
5- یک گاوصندوق برای حسابداری طلاب
6- سه دستگاه کولر

سالن رایانه:
بخش کامپیوتر در طبقه دوم قسمت آموزشی مدرسه واقع شده است. متراژ اتاق 35 متر مربع می باشد.
اتاق کامپیوتر از سال 1380 تنها با 1 کامپیوتر فعالیت خود را شروع کرده که با مساعدت و همکاری خیرین بزرگوار تعداد کامپیوتر ها تاکنون به 9 عدد رسیده است، همچنین حمایت بی شائبه ی شیخ جمشید نظرپور از فعالیت های رایانه ای نیز گام بلندی در راستای اهداف این مکان بوده که مورد تقدیر می باشد.
این بخش علاوه بر همکاری با مجتمع دینی، فعالیت های جانبی دیگر من جمله برگزاری کلاس های آموزشی فتوشاپ، ورد، اکسل، پاورپوینت و میکس و همچنین آموزش مکتبة الشاملة را داشته است. برنامه های تابستانی نیز بی بهره از این بخش نبوده اند، کلاسهای آموزشی رایگان برای جوانان شهر بستک بطور عموم از برنامه های اتاق کامپیوتر بوده است.
هم اکنون در هفته دو جلسه کلاس برای طلاب علاقمند به کلاس های کامپیوتر (ورد و فتوشاپ) در روزهای یکشنبه و چهارشنبه برگزار می گردد. همچنین روزهای پنج شنبه هر هفته استفاده از کامپیوتر برای عموم طلاب آزاد می باشد.
مسئولیت کل این بخش بر عهده شیخ جمشید نظرپور می باشد. علاوه بر ایشان از بین طلاب نیز دو نفر به عنوان مسئولین دوم انتخاب می شوند.

بخش آسایشگاه:
این بخش در دو طبقه و زیر بنای آن 1136 متر مربع می باشد.
این بخش شامل: 16 خوابگاه 12نفره، یک اتاق جهت ناظمین و مدرسین، یک خوابگاه جهت ناظمین و مدرسین، یک سالن مطالعه و اجتماعات، اتاق قرنطینه جهت مریض ها، انبار جهت وسایل رختخواب، اتاق شورای طلاب و سرویس بهداشتی سه واحدی می باشد.
بخش آشپزخانه و سالن غذاخوری:
این بخش شامل: یک واحد آشپزخانه، یک واحد سردخانه با گنجایش ده تن، یک انبار غذایی، یک سالن غذاخوری دارای 120 صندلی با میز غذاخوری استیلی و یک تلویزیون 32 اینج و 6 دستگاه کولر گازی هیجده هزار و یک اتاق استراحت موقت آشپزها می باشد.
برق اضطراری: جهت قطع شدن احتمالی برق شهر یک موتور برق یک صد کیلوواتی در این مجتمع تعبیه شده است تا طلاب بدون دغدغه قطع برق، در محیطی آرام به دروس خود مشغول باشند.

وسیله نقلیه: این مدرسه برای رفت و آمد طلاب به نماز جمعه و دبیرستان هاي شهر و رساندن مریض به بیمارستان، وسیله نقلیه تأمین می کند که یک دستگاه وسیله ی نقلیه 11 نفره (وَن) ويك ميني بوس 17 نفره با راننده در اختیار دارد و در صورت نیاز، با کرایه کردن وسایل نقلیه دیگر، آن کمبود را جبران می کند.

پیرایشگاه:
همچنین این آموزشگاه در جهت تسهیل و عدم تضيیع وقت، مکانی برای پیرایشگاه در نظر گرفته و امکانات آن را در اختیار خود طلاب قرار داده و آنها هم به نحو احسن این کا ر را به پیش می برند و اداره می کنند.
لباسشویی:
تعداد چهار دستگاه ماشین لباسشویی هفت کیلویی در اختیار طلاب کلاس های اول و دوم مقدمات که کوچک تر از طلاب دیگر هستند قرار دارد و بقیه ی طلاب برای شستن لباس خود، از تشت استفاده می کنند.

بوفه:
جهت رفاه طلاب بوفه ای ترتیب داده شده است تا طلاب برای خریدهای جزیی مجبور به طی مسافت نباشند و از دروس خود عقب نمانند. وظیفه ی آن تأمین وسایل ضروری طلاب از قبیل نوشت افزار و وسایل بهداشتی و تنقلاتی که طلاب در وقت چاشتانه و عصرانه تناول می کنند، می باشد.

سرویس های بهداشتی: دارای 16 واحد حمام و 16 واحد توالت است.


منبع آب: یک منبع آب هوایی با گنجایش پنج متر مکعب و یک منبع زمینی با گنجایش نود متر مکعب.

شورای طلاب و نقش آن:
شورای طلاب از پنج تا هفت عضو اصلی و سه عضو علی البدل که اکثریت آراء را به خود اختصاص می دهند تشکیل می شود.
شورای طلاب با مشورت و رأی گیری از میان خود، اعضاء زیر را انتخاب می کنند:
1- رئیس
2- نائب رئیس
3- مسئول امور مالی
4- نماینده اصلی و علی البدل در شورای مرکزی
5- مسئولین کمیته ها
6- سخنگو
شورای طلاب اهدافی به ترتیب زیر برای خود تعریف کرده است :
1- تحقق زمینه های رشد علمی، روحی و دعوی طلاب
2- ایجاد کانال ارتباطی در زمینه های مختلف
3- نهادینه ساختن جو شورایی، هماهنگی، تعاون و مسئولیت پذیری
4- مشارکت در نظم بخشیدن به امور مدرسه
5- تقویت و رفع موانع دسترسی به اهداف فوق
برای شورای طلاب وظایفی به شرح زیر مقرر شده است:
1- تشکیل کمیته ها
2- انتشار مجله
3- تشکیل جلسات پرسش و پاسخ در رابطه با عملکرد شورا و تشکیل جلسات نظر خواهی از طلاب پیرامون امور مدرسه
4- ارائه پیشنهادات و انتقادات طلاب به مسئولین مدرسه
5- اخذ و استماع گزارش کمیته ها
6- اجرای مصوبات شورای مرکزی
وضعیت دروس دولتی ( دبیرستانی) در مدرسه:
1- در این مدرسه طلاب علاوه بر دروس دینی، از فرا گرفتن دروس دبیرستانی نیز محروم نمی مانند، بنابراین طلاب قبل از شروع سال تحصیلی در یکی از دبیرستانهای شهر بستک ثبت نام می کنند و در شیفت صبح به دبیرستان می روند و در شیفت عصر کلاس های دروس دینی دایر می گردد.
2- ثبت نام دانش آموزان به صورت رسمي در يكي از دبیرستان هاي بستک می باشد.
3 - مدرسه سرویس ایاب و ذهاب براي رفتن به دبيرستان را در اختیار دانش آموزان قرار می دهد.
4- هر روز بعد از نماز عشاء و صرف شام در گروه درسی، زیر نظر ناظم مدرسه حدودا دو ساعت برای مطالعه دروس دینی و دبیرستانی تعیین شده است که کلیه طلاب باید در مکان مقرر خود حاضر و مشغول مطالعه باشند.
5- از اواخر آذرماه تا پایان دی ماه و همچنین از اول اردیبهشت ماه تا پایان خردادماه هر سال که ایام امتحانات دروس دبیرستانی می باشد، کلیه دروس دینی تعطیل می شود و طلاب در طول این مدت در ساعات معین و برنامه ریزی شده و در محل مشخص به مطالعه می پردازند.
6- این مدرسه به نفرات اول تا سوم هر کلاس به تفکیک رشته جوایزی نقدی اهدا می کند.
7- هر هفته سه جلسه ورزش در روزهای یکشنبه و چهارشنبه و جمعه دارند.
8- سالانه یک بار اردوی همگانی (یک روزه) با کلیه طلاب و مدرسین و کارکنان دارند.

ثبت نام و پذیرش طلاب :
مدرسه علوم دینی سلطان العلماء بستک با شرایط زیر از طلاب علاقمند ثبت نام به عمل می آورد:
الف: داشتن حداقل مدرک تحصیلی کلاس نهم (دوره متوسطه اول) با معدل 16.
تبصره 1: اگر مدرسه ای ظرفیت پذیرش آن تکمیل نباشد پذیرفتن طلبه علاقمند به دروس دینی که معدل آن کمتر از شانزده باشد استثنائاً مشروط به اینکه در امتحانات نوبت اول معدل آن به چهارده برسد بلا مانع است.
ب: توانائی روان خوانی قرآن.
ج: وضع اخلاقی داوطلب قبل از ورود به مدرسه از طرف افراد متعهد منطقه تأیید گردد.
د: از سلامت جسمی و روانی برخوردار باشد.
هـ: زمان ثبت نام مشکل سربازی نداشته باشد.
و : پذیرش طلاب بصورت مستمع آزاد ممنوع است.
ز: پذیرش طلابی که از محل سکونت آنان هیچ طلبه ای وجود ندارد در اولویت می باشد.
تبصره 2: مدرسه مجاز است بنا به شرایط خاص منطقه، شرطی یا شروطی به شرط های فوق اضافه نماید.
ح : با توجه به محدودیت پذیرش، اولویت با کسانی است که از نمـرات بالاتری در مدرک تحصیلی خود بـرخوردار بوده و زوتر نام نویسی نمایند.
آدرس مدرسه:
هرمزگان؛ بستک؛ ابتدای خروجی بستک – بندرلنگه؛ مجتمع دینی بستک؛ مدرسه ی علوم دینی سلطان العلماء
تلفن: 07644324152    
ایمیل: Bastak_karbar@yahoo.com     
کدپستی: 43135-79619

 

 معرفی کارمندان مدرسه علوم دینی سلطان العلماء بستک:

نام و نام خانوادگی: شيخ محمد نصيري
سمت: مدیر
محل سكونت:  شهر بستک.
محل تولد: بستك
مدرک تحصیلی دینی : پنج ساله نظام قدیم مدرسه علوم دینی بندرعباس و بندرلنگه
مدرک تحصیلی دولتی : لیسانس ادبیات فارسی
سابقه کاری : 29سال
.................................................

نام و نام خانوادگی: شيخ عبدالرسول دالان جفت
سمت: ناظم
محل سکونت: روستای تدرویه از توابع گوده بستک
محل تولد: روستای هرمود عباسی از توابع لارستان
مدرک تحصیلی دینی : لیسانس شریعت از معهد عالی اوز
مدرک تحصیلی دولتی : لیسانس رشته زمین شناسی
سابقه کاری : 12سال
.................................................

نام و نام خانوادگی: شيخ مسعود نصیری
سمت: ناظم
محل سکونت: بستک
محل تولد: بستک
مدرک تحصیلی دینی : لیسانس اصول دین و دعوت از معهد عالی بندرعباس
مدرک تحصیلی دولتی : لیسانس حقوق از دانشگاه پیام نور بستک
سابقه کاری : 3 سال

.................................................

نام و نام خانوادگی: شيخ رمضان پیش بهار
سمت: دفتردار
محل سکونت: روستای کمشک از توابع فرامرزان بستک
محل تولد: روستای کمشک از توابع فرامرزان بستک
مدرک تحصیلی دینی : لیسانس شریعت از معهد عالی اوز
مدرک تحصیلی دولتی : دیپلم رشته ریاضی
سابقه کاری :  17 سال

.................................................

نام و نام خانوادگی: شيخ محمدصالح محمودی
سمت: مسئول امور دروس دبیرستانی و مشاور طلاب
محل سکونت: بستک
محل تولد: روستای کهتویه بستک
مدرک تحصیلی دینی : لیسانس اصول دین و دعوت از معهد عالی بندرعباس
مدرک تحصیلی دولتی : دیپلم رشته ادبیات
سابقه کاری : 13سال

.................................................

نام و نام خانوادگی: شيخ جمشید نظرپور
سمت: مدرس
محل سکونت: بستک
محل تولد: صالح آباد – تربت جام - خراسان
مدرک تحصیلی دینی : لیسانس شریعت از معهد عالی بستک
مدرک تحصیلی دولتی : فوق لیسانس علوم قرآنی تهران
سابقه کاری : 22 سال
.................................................
      
نام و نام خانوادگی: شيخ عبدالرحمان پاسلاری
سمت: مدرس
محل سكونت:  شهر بستک
محل تولد: روستای دهنوخواجه از توابع فرامرزان بستك
مدرک تحصیلی دینی : لیسانس شریعت از معهد عالی اوز
مدرک تحصیلی دولتی : فوق لیسانس ادبیات فارسی
سابقه کاری: 18 سال
.................................................

نام و نام خانوادگی: شيخ محمد قادری
سمت: مدرس
محل سکونت: بستک
محل تولد: مریوان
مدرک تحصیلی دینی : لیسانس شریعت از معهد عالی بستک
مدرک تحصیلی دولتی : فوق لیسانس علوم قرآنی تهران
سابقه کاری : 22سال

.................................................

نام و نام خانوادگی: شيخ ايوب خوش خبر
سمت: مدرس
محل سکونت: بستک
محل تولد: بندر کنگان
مدرک تحصیلی دینی : لیسانس شریعت از معهد عالی بستک
مدرک تحصیلی دولتی : دیپلم رشته ادبیات
سابقه کاری : 20سال

.................................................

نام و نام خانوادگی: شيخ حسن قیطولی
سمت: مدرس
محل سکونت: بستک
محل تولد: پاوه کردستان
مدرک تحصیلی دینی : لیسانس شریعت از معهد عالی بستک
مدرک تحصیلی دولتی : دیپلم رشته ریاضی
سابقه کاری : 19سال

.................................................

نام و نام خانوادگی: شيخ هاشم جداوی
سمت: مدرس و مسئول آموزش
محل سکونت: شهر بستک
محل تولد: روستای قربه دان جزیره قشم
مدرک تحصیلی دینی : فوق لیسانس رشته اصول دین از دانشگاه اسلامی کشور مالزی
مدرک تحصیلی دولتی : دیپلم رشته ادبیات
سابقه کاری : 10 سال


.................................................

نام و نام خانوادگی: شيخ محمد محمودی
سمت: مدرس
محل سکونت:  کوخرد - بستک
محل تولد: کوخرد - بستک
مدرک تحصیلی دینی : دکترای فقه مقارن از دانشگاه اسلامی کشور سودان
مدرک تحصیلی دولتی : دیپلم رشته ادبیات
سابقه کاری : 11 سال

    .................................................

نام و نام خانوادگی: شيخ سلطان حسن نيا
سمت: مدرس
محل سکونت: روستای خلوص بستک
محل تولد: روستای خلوص بستک
مدرک تحصیلی دینی : لیسانس شریعت از معهد عالی اوز
مدرک تحصیلی دولتی : دیپلم رشته ادبیات
سابقه کاری : 12 سال

.................................................

نام و نام خانوادگی: شيخ محسن پیش آهنگ
سمت: مدرس
محل سکونت: روستای ایلود از توابع گوده بستک
محل تولد: روستای ایلود از توابع گوده بستک
مدرک تحصیلی : لیسانس شریعت از معهد عالی اوز.
مدرک تحصیلی دولتی : دیپلم رشته ریاضی
سابقه کاری: 3 سال
.................................................